Kefilsiz Kredi Veren BankalarBirçok kişi bankadan kredi kullanmak istediğinde bankalar krediyi kullanacak kişiden kefil istemektedir. Günümüz şartlarında ise “rahat uyumak istemiyorsan git kefil ol” anlayışı ile ve kimseye güven kalmadığından kefil bulmak oldukça zor bir hal almaya başladı. Bu durumda bankalar arası rekabet yüksek olduğu için bazı özel bankalar 20 bin tl’ye kadar kredi kullanmak isteyenlere kefil şartı olmadan kredi vermektedir.  Tabi kefilsiz kredi kullanmak için bankaların bazı şartlarının olduğunu da unutmamak gerek. Peki nedir bu şartlar kısaca değinelim;

1-Kredi puanınızın düşük olmaması

2-Bankalara borcunuzun olmaması

3-Üzerinize kayıtlı taşınır taşınmaz malların bulunması

 

Şimdide kefilsiz kredi veren bankalar hangileri bir inceleyelim

 

Akbank

Kredi konusunda En çok tercih edilen özel bankaların başında gelen Akbank 20 bin tl’ye kadar kefilsiz kredi imkanı sunmakta. Bunun için yapmanız gereken cep telefonunuzdan 4425’e TC kimlik numaranızı yazıp göndermek veya bankanın online web sitesine giriş yaparak, online kredi başvurusu bölümünden başvurunuzu yapmak. Kısa zamanda cep telefonunuza onay mesajı geldikten sonra herhangi bir Akbank şubesine gidip kredinizi kullanabilirsiniz.

Denizbank

Yüksek vade seçenekleri ve düşük faiz oranları ile bir çok kişinin tercih ettiği Denizbank’ta kefilsiz kredi veren özel  bankalardan. Cep telefonunuzdan TC kimlik boşluk kredim yazarak 3280’e ücretsiz sms gönderdiğiniz taktirde, kısa zamanda onay mesajı alır ve kredinizi kullanabilirsiniz.

İNG bank

Düşük faiz oranları ve “kredinizi şimdi alın 3 ay sonra ödemeye başlayın” gibi seçeneklerle tüketicinin karşısına çıkan bankalardan olan İng Bank’ta kefilsiz kredi veren bankalardan.

Finansbank

Cep telefonunda TC kimlik numaranızı yazıp 5030’a mesaj atarak kredi başvurusunda bulunabileceğiniz Finansbank, 20 bin tl’ye kadar kefilsiz kredi veren bankalardan. Tek yapmanız gereken sms onayı aldıktan sonra size en yakın Finansbank şubesine girip kredinizi kullanmak.

Odeabank

Son zamanlarda adını sıkça duymaya başladığımız ve bu pazarda kendine yer edinmeye çalışan Odeanbank’ta 15 bin tl’ye kadar kefilsiz kredi veren bankalardan. Başvuru için online web sitesinden TC kimlik numaranızı yazmanız yeterli.

Garanti Bankası

Garanti Bankası da bu kervana adını yazdıranlardan. Tek yapmanız gereken cep telefonunuzdan Kredi boşluk TC kimlik numaranızı yazıp 3340’a sms göndermek. Daha sonra kredi başvurunuz değerlendirilir ve size kısa mesajla bilgi verilir. Onay aldığınız taktirde size en yakın garanti bankasına gidip kredinizi kullanabilirsiniz.Admin hakkında 103 makale
1982 Malatya doğumluyum. ilk,orta,lise ve üniversite yıllarım hep doğduğum ilde geçti. bilgisayara olan merakım küçük yaşlarda başladı fakat pc konusunda bir eğitim alamadım.kendi araştırmalarım neticesinde hayatıma bir şeyler katmaya çalışıyorum. belki de bu araştırmacı bir ruha sahip olduğum içindir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın