En Uygun Kredi Borç TransferiEn uygun kredi borç transferi

  Halk arasında daha çok kullanılan adıyla borç bitirme kredisi ya da borç kapatma kredisi olarak bilinen bu kredi türünde ödemelerinizi hafifletmek amaçlanmaktadır. Zaman içerisinde artmış olan ve ödemekte güçlük çektiğiniz borçlarınızın bir bankada toplanması sonucunda tek bankaya ödeme yapabilir ve dolayısıyla ödeme planınızı daha sağlıklı kurabilirsiniz.

Borç kapatma kredisi veren bankalar

Hangi bankalar borç kapatma kredisi veriyor? Sorusuna cevap verebilmek için yaptığımız araştırmalarda bu alanda ciddi bir bilgi kirliliği olduğunu görüyoruz. Bu duruma istinaden borç kapatma kredisi veren bankaları yazımızın devamında inceleyebilirsiniz.

  Teknik olarak bakıldığında kredi borç transferi, aynı zamanda bir ihtiyaç kredisi olarak kabul görüyor. Yani çektiğiniz kredi borç transferi kredisi ile ödemelerinizi tek bir bankada toplayarak ihtiyacınıza yönelik ödemenizi tek bir bankaya yapıyorsunuz. Bu bağlamda uzun bir zamandır borç transfer kredisi ile ilgili kampanyalar olmuyor çünkü bankalar tüketicilere ihtiyaç kredisi kullandırıyor ve bu kredinin sebebini de borç ödeme olarak belirtiyorlar. Mantık açısından düşünüldüğünde de uzun vadeli ve faiz oranı düşük ihtiyaç kredisi çekmek de aynı faydayı sağlayacaktır. Yine de borç kapatma kredisi veren bankalara göz atmak isterseniz aşağıda borç transfer kredisi veren bankaları bulabilirsiniz.

  • Garanti Bankası
  • Finansbank
  • Akbank
  • DenizBank
  • İş Bankası
  • TEB

  Ayrıca diğer bankaların da borç transfer kredileri bulunuyor fakat daha önce de belirttiğimiz gibi uzun bir vadeye yayılan ve faiz oranları konusunda sizi tatmin edecek bir ihtiyaç kredisi seçeneği mevcutsa onu değerlendirin. Bu durumda birçok bankadan kullandığınız kredileri ya da kredi kartı borçlarını bir bankada toplayarak ödeme konusunda aile bütçenizi de etkilemeyecek bir ödeme planına sahip olabilirsiniz.

  Borç kapatma kredisi ya da bir diğer deyişle kredi borç transferi konusunda bankalara online ya da cep telefonunuzdan yapmak yerine banka şubesine bizzat giderek başvuru yapmanız daha mantıklı. Bankadaki görevliye borcunuzu toparlamak için bu tür bir krediye ihtiyacınız olduğunu belirtin. Ödeme konusunda da güçlük çekmeyeceğinizi uygun bir dille ifade edin, hatta mümkünse maaş bordrosu, varsa üzerinize olan gayrimenkullerin tapuları gibi evrakları da yanınızda hazır bulundurmanız süreci hızlandıracaktır.Admin hakkında 103 makale
1982 Malatya doğumluyum. ilk,orta,lise ve üniversite yıllarım hep doğduğum ilde geçti. bilgisayara olan merakım küçük yaşlarda başladı fakat pc konusunda bir eğitim alamadım.kendi araştırmalarım neticesinde hayatıma bir şeyler katmaya çalışıyorum. belki de bu araştırmacı bir ruha sahip olduğum içindir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın