Afyon Evlere Ek İş Veren FirmalarAfyon Evlere Ek İş Veren Firmalar

 

Günümüzün popüler işlerinden birisi de evde ek iş yaparak para kazanmak. Özellikle mesai saatlerini kişilerin kendisinin belirlemesi ve dışarıda çalışmaya oranla daha stabil ve rahat olması evde ek iş yapmanın popülerliğinin uzun süre gitmeyeceğini gösteriyor. Evde daha fazla vakit geçirebilen ev hanımları ve harçlıklarını çıkartmak isteyen öğrenciler için evde ek iş yapmak biçilmiş kaftandır. Sizlerde değişik sektörler için evde ek iş yaparak ayda 300 TL ile 1500 TL bir para kazanabilirsiniz. Tabi bu biraz da sizin maharetinize ve elbecerinize kalmış bir durum.

Afyon il merkezinde veya Dinar, İscehisar, İhsaniye, Sultandağı, Bayat, Şuhut, Çay, Bolvadin, Kızılören, Emirdağ, Çobanlar, Sandıklı, Dazkırı, Evciler, Sinanpaşa ve Şuhut ilçelerinde ikamet ediyorsanız, evlere iş veren firmalara ulaşıp, ek gelir elde edebilirsiniz. Bu yazımızda evde yapılabilecek iş imkanları ve evlere iş veren sektörlerden bahsedeceğiz.

Evde Yapılabilecek İşler

Evde ek iş yaparak para kazanmanın birkaç yöntemi bulunmaktadır. Örnek vermek gerekirse evde üretilen ürünleri satarak para kazanabilirsiniz. Bunlardan bazıları dikiş-nakış, örgü ürünleri, ev yemekleri, nikah mevlit şekeri imalatı, sabun üretimi vb. diye sıralayabiliriz. Bazı kişiler ise evlere iş veren firmalarla anlaşma yaparak, firmaların vermiş olduğu ürünleri hazırlayıp teslim etmek suretiyle para kazanmaktadır. Kendine ait ürünler imal ederek bunun satışını yapanlar, evlere iş veren firmalardan iş alanlara göre daha fazla para kazanmaktadır. Genellikle evlere iş veren firmaların vermiş oldukları  işlere örnek verirsek, Afyon Kaymağı paketleme, kına paketleme, poşet katlama, boncuk işleme, davetiye hazırlama, dikiş nakış, evde kutu katlama, ütü yapma, mum hazırlama, ev yemekleri yapma, organik sabun ve kalem montajı işi diye sıralamak mümkün.

Günümüzde hayat şartlarının getirdiği zorluklar birçok insanı evde ek iş yapmaya mecbur bırakmaktadır. Asgari ücretin düşüklüğü, tek maaş ile geçinmenin gittikçe zorlaştığı ülkemizde ek iş arayanların sayısı da her geçen gün artmaktadır.

Afyon’da Evlere İş Veren Firmalar

 

Hangi ilde olursa olsun genellikle evlere işveren firmalar daha önce çalıştıkları kişilerle anlaşma yapmayı tercih ederler. Bunun sebebi ise karşılıklı güven alışverişine dayalıdır. Firmalar daha önce denenmemiş ve güven konusunda problem yaşadıkları kişilere evde iş vermeye pek yanaşmamaktadır. Ancak firmaların sürekli de yeni kişi arayışında olduklarını da unutmayın.

Firmalar bazı dönemlerde işlerin yoğunluğu nedeniyle işyerine personel almak yerine ve ayrıca çalıştırdıkları kişilere yemek ücreti ve sigorta gibi gider kalemleri ödememek için, siparişlerin ve işlerin yoğun olduğu dönemlerde evde çalışarak para kazanmak isteyenlere iş verirler. Verilen işler genellikle masa başında yapılabilecek, ince işçilik gerektiren işlerdir. Böyle durumlarda firmalar ile anlaşma yaparak ayırdığınız zamana ve yaptığınız işçiliğin kalitesine göre aylık iyi gelirler elde etmeniz mümkün.

Eğer sizlerde Afyon Merkez veya ilçelerinden birinde oturuyorsanız aşağıda yorum kısmına kısa bilgilerinizi ve evde yapabileceğiniz işleri yazarak, evlere iş veren firmalara sitemiz aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

 

 Admin hakkında 103 makale
1982 Malatya doğumluyum. ilk,orta,lise ve üniversite yıllarım hep doğduğum ilde geçti. bilgisayara olan merakım küçük yaşlarda başladı fakat pc konusunda bir eğitim alamadım.kendi araştırmalarım neticesinde hayatıma bir şeyler katmaya çalışıyorum. belki de bu araştırmacı bir ruha sahip olduğum içindir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın