Adana’da Evde Ek İş FırsatlarıSon günlerde insanlar dışarıda çalışmak yerine kendi evlerinde ek işler yaparak çalışmayı tercih etmektedir. Bunun en büyük nedenlerinden biride mesai saatlerini kişinin kendisinin belirlemesidir. Ayrıca başka bir işte çalışıyorsanız ve ek gelir elde etmek istiyorsanız da evde ek iş yapmak en mantıklı seçenektir. Ülkemiz şartlarında para kazanmanın da zor olduğunu hatırlatırsak, uzun süre evde ek iş yapmak popüler olmaya devam edecektir.

Seyhan’da evde ek iş yaparak nasıl para kazanabilirim

Ülkemizin en kalabalık ilçelerinden biri olan Seyhan ilçesinde oturuyorsanız, bu ilçede bulunan firmalar ile anlaşarak kendi evinizde ek iş yaparak ayda 250 ile 2000 TL kazanmanız mümkün. Bu yazımızda Adana ilinde oturanların nasıl bir ek iş yapacağı konusunda bir bilgilendirme yapacağız.

Seyhan ilçesinde evde yapılacak işlerden bazılarını sıralayalım : kutu katlama işi, davetiye hazırlama, sabun imalatı, nikah-mevlid şekeri hazırlama, hediyelik eşya süsleme, tesbih dizme, mandal paketleme, poşet katlama, kına paketleme, evde yemek yapma, sabun imalatı, boncuk işi, evde turşu yapmak, kalem işi gibi işlerden biri ile para kazanabilirsiniz. Evde ek iş yapmanın en büyük avantajları sermaye gerektirmeyen, risksiz, mesai saatlerinin olmaması diye sıralayabiliriz. Ayrıca çalışma sürenize ve evde ki kişi sayısına göre de kazanacağınız rakam artabilir.

Evde Çalışarak Ne Kadar Para Kazanabilirim

Evlere iş veren firmalarla anlaşarak, kişi sayısına, yaptığınız işe ve çalışma sürenizle doğru orantılı olarak para kazanabilirsiniz. 5 kişi ile günde 4 saat çalışan ekiple, 1 kişinin günde 2 saat çalışması aynı olmaz haliyle. O yüzden ne kadar çok kişi ve ne kadar çok zaman ayırırsanız kazancınız da bir o kadar artacaktır. Yaptığınız anlaşma çerçevesinde aylık kazancınız 250 tl ile 2000 tl arası değişebilir.

Adana’da evde çalışarak nasıl para kazanabilirim

Adana’da evlere iş veren firmalar ile yapacağınız anlaşmaya bağlı olarak kazanacağınız para değişmektedir. Genellikle evlere iş veren firmalar, iş isteyen kişiler veya ekibe yapılacak işi öğretir. Sonrasında belirli aralıklarla iş için gereken malzemeleri eve teslim eder. Firmalar yoğun sipariş dönemlerinde daha önce anlaştığı kişilerden iş için talepte bulunur ve evde kişiler tarafından hazırlanan ürünleri teslim alıp ödemesini yapar. Tavsiyemiz anlaşmayı yaparken ödemenin iş sonunda olmasını talep edin.

Adana’nın Seyhan veya diğer ilçelerinde ikamet ediyorsanız ilçenizde bulunan yukarıda bahsettiğimiz işleri yapan firmalarla anlaşarak sizde evinizde ek iş yapabilirsiniz. Veya yazımızın altına yorum bırakarak Adana’da evlere ek iş veren firmalara ulaşabilirsiniz.Admin hakkında 103 makale
1982 Malatya doğumluyum. ilk,orta,lise ve üniversite yıllarım hep doğduğum ilde geçti. bilgisayara olan merakım küçük yaşlarda başladı fakat pc konusunda bir eğitim alamadım.kendi araştırmalarım neticesinde hayatıma bir şeyler katmaya çalışıyorum. belki de bu araştırmacı bir ruha sahip olduğum içindir.

2 yorum

Bir yanıt bırakın